Top

Fırsatlar şehri Dubai’ de gün geçmiyor ki yepyeni bir yenilikle karşılaşmayalım. Burada hiç aklınıza gelmeyecek şeyler bir anda oluverir. Birgün bir bakmışsınız uber yerine uçak taksi ile işe gelmişsiniz 🤷 Olmayacak birşey değil sonuçta yapıldı bu 🙂 Dubai’ de her gördüğünüz yenilik eminiz ki o şeyin en üst noktasında yapilmıştır. Yani adamlar bir yerden başlarız demiyorlar yaptıkları her ne ise olayı orda bitiriyorlar 🙂

Simdi de size yine değişik bir hizmetten bahsedeceğim. 2018′ in sonlarına doğru gözüme çarpmaya başlamıştı ancak son zamanlarda çok fazla etrafta görmeye başladım. Demek ki bayaa tutulmuş bu sistem. Belki siz de yararlanırsınız belli mi olur 🤷 Benim gibi benzini kontrol etmeden yolda kalan olmuş mudur ki ? 😂

CAFU

Şimdilik Dubai’ nin belli bölgerelerine aynı zamanda Sharjah ve Ajman’ da da aktif olarak otomobil, motorsiklet ve teknelere yakıt dağıtımı yapan yeni bir hizmet ‘CAFU’. Bir anlamda artık benzin istasyonlarına gidip uzunca kuyrukların bitmesini beklemek zorunda değiliz. İs yerinde, evde, okulda nerede olursanız olun tek bir tıkla benzin istasyonuna gitmeden benzini ayağınıza getirmiş oluyorsunuz 😇 Verilen bu üstün hizmetlerin bizde ki etkisi başka ülkere özellikle Türkiye’ ye gidince bende çok net hissediliyor.

CAFU NASIL KULLANILIR ?

Eğer sizde Cafu’ nun yakıt dağıtım sisteminden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken ilk iş telefonunuza ‘Cafu’ aplikasyonunu indirmek olmalı. Kolay kullanımı olan aplikasyonda kayıt oluşturduktan sonra hemen ilk benzin sipaişinizi verebilirsiniz.
Tek seferlik dolumlarda 18 AED teslimat ücreti bulunuyor ancak ciddi ciddi bu olayı beğendiyseniz ve tamam ben artık benzin istasyonuna falan gitmiyorum diyorsanız Cafu Plus uygulamasını 45 AED ödeyerek yıllık abonelikle satın alabilirsiniz. Cafu Plus size aracınız için bir ay boyunca istediğiniz kadar benzin alma esnekliği sağlayacaktır.

“Tek seferlik Teslimat Ücreti”

“Cafu Plus Seçeneği”

Son olarak uygulamayı ilk kullanımınızın ücretsiz olacağını da şuraya iliştirmek istiyorum. Deneyen olur mu acaba ?

Daha fazla bilgi almak isterseniz tıklayın: Cafu

post a comment